כשקרטין וחומצה היאלורונית פוגשים את שיערך – מתרחש הקסם

 

זה לא סוד. מוצרי מימאס מכילים פורמולה ייחודית המבוססת על שני השחקנים החזקים ביותר בשוק הטיפוח בכלל ובשוק טיפוח השיער בפרט. מדובר על קרטין טהור וחומצה היאלורונית. שני רכיבים אלו מעניקים לשערה את כל מה שדרוש לשיקום ולטיפוח המקסימלי שלה, עם תוצאות ברורות וניראות לעין.

מוצרי המותג מימאס פותחו ע"י צוות מחקר מוביל ומיומן הכולל כימאים ומעצבי שיער מובילים בתחום, זאת על מנת לתת את המענה המיטבי לצרכי השיער השונים. כאמור, שני הרכיבים שנבחרו בקפידה כדי לענות על הצורך, הם החומצה ההיאלורונית והקרטין הטהור.

ראשית כל נבין מה המהות של כל רכיב מבין השניים ואיך מעצם המפגש ביניהם וכאשר הם באים במגע עם השיער – מתרחש הקסם.

אז, על קצה המזלג...

מהו בעצם קרטין? קרטין הוא חלבון שממנו מורכב סיב השערה. חלבון זה מורכב משרשראות פפטידים סמוכות, בעוד שהפפטידים עצמם מורכבים מחומצות אמינו. שרשראות הפפטידים מייצרות יחדיו מבנה צפוף וקשיח, שהוא למעשה סיב השערה.

הקרטין הטהור שמצוי במוצרי מימאס מצפה את השערה בשכבת הגנה וממלא פגמים שנוצרו במבנה השערה לאורכה. כלומר כשהקרטין הטהור פוגש את השערה, הוא מעניק לה את הציפוי הדרוש לה על מנת לשקם אותה ולהחזיר אותה למבנה המקורי שלה וכן מעניק לה את הברק והחיוניות שמשפיעים באופן ישיר על המראה שלה לאורכה.

מהי בעצם חומצה היאלורונית? על נפלאות החומצה ההיאלורונית רבים כבר שמעו. מדובר ברכיב אנטי איייג'ינג שהוא בגדר חובה בכל הקשור למוצרי טיפוח לעור הפנים. ולא רק! החומצה ההיאלורונית הגיעה גם לתחום טיפוח השיער והפכה בן רגע לרכיב שהוא בגדר חובה בכל הקשור לשיקום אינטנסיבי של השיער ולקבלת מראה בריא, שופע ומלא ברק. חומצה היאלורונית היא חומצה רב סוכרית המיוצרת באופן טבעי בגופינו.

מולקולה אחת של חומצה היאלורונית יכולה לספוח אליה עד פי אלף ממשקלה, כלומר לספוח אליה כמות אדירה של מים. מים = לחות = בריאות. התוצאה של ירידה בכמות הלחות הקיימת בתוך סיב השערה הוא למעשה שיער יבש וחסר ברק וחיות.

החומצה ההיאלורונית תורמת לסיב השערה בכך שהיא מושכת את הלחות אליו ו"נועלת" אותה בתוכו. כתוצאה מכך, השיער נראה מבריק ובריא יותר.

החומצה ההיאלורונית שבמוצרי טיפוח השיער של מימאס מסייעת בספיחת לחות לתוך סיב השערה, מסייעת ביצירת אפקט אנטי פריז והורדת נפח, מחזקת את סיב השערה ושומרת על גוון השיער לאורך זמן.

המפגש בין שני חומרי הגלם שמכילים מוצרי מימאס, הקרטין הטהור והחומצה ההיאלורונית, יוצר את הקסם ולמעשה - מפצח את השיטה. רכיבים אלו פוגעים פגיעה ישירה ומעניקים את המענה האולטימטיבי הדרוש לצרכי השיער השונים.

המפגש של השערה עם הפורמולה שמכילים מוצרי מימאס מחזיר לשיער את הנעורים שאבדו לו, את החיוניות והמראה הבריא שהיה לו עד מפגש עם חומרים שהחלישו אותו- צבע וחומרי הבהרה, חומרי החלקה וחום גבוה שפולטים מכשירי עיצוב שיער למיניהם.

כל אלו הם הסיבות להיחלשות השערה, למראה עייף שלה, ליובש, להתפצלות של הקצוות ולצורך חד משמעי בשיקום.

אז נכון שמוצרי שיער רבים בשוק טיפוח השיער מבטיחים הבטחות, אך במבחן התוצאה - מפספסים ובגדול. כאן נכנסים למשוואה מוצרי טיפוח השיער של המותג מימאס, שפותחו בליווי מעצבי שיער מובילים בתחום, שמכירים מקרוב את צרכי השיער השונים ויודעים לתת להם מענה, בשילוב כוחות עם כימאים שיודעים לרקוח את הקסם- את הפורמולה שמכילה בדיוק את מה שדרוש על מנת לקלוע למטרה- חומצה היאלורונית וקרטין טהור, ובכך להגיע לתוצאה הרצויה- שיקום אינטנסיבי של השיער ושימור התוצאה לטווח ארוך.