אודות

מותג טיפוח השיער היוקרתי המוביל בישראל, שמוצריו מבוססים על פורמולה ייחודית המכילה קרטין טהור וחומצה היאלורונית, שני רכיבים הנחשבים לשחקנים המובילים בשוק טיפוח השיער העולמי.

הקרטין הטהור מצפה את השערה בשכבת הגנה וממלא פגמים שנוצרו במבנה השערה, כתוצאה מחשיפה לחומרים שהחלישו אותה כמו צבע, החלקה וחשיפת השיער לחום גבוה שפולטים מכשירי עיצוב השיער החשמליים.

החומצה ההיאלורונית מסייעת בספיחת לחות לתוך סיב השערה, מסייעת ביצירת אפקט אנטי פריז והורדת נפח, מחזקת את סיב השערה ושומרת על גוון השיער לאורך זמן.

המפגש בין הפורמולה שמכילה קרטין טהור וחומצה היאלורונית לבין השיער יוצר קסם ונותן את המענה האולטימטיבי הדרוש לצרכי השיער השונים. הוא מחזיר לשיער את הנעורים שאבדו לו, את החיוניות והמראה הבריא שהיה לו עד שניזוק.

מוצרי מימאס שומרים על בריאות עור הקרקפת ומעניקים שיקום והזנה אינטנסיבית לשערה לאורכה, מהשורש ועד לקצוות.

למותג ישנן שתי סדרות מוצרים – פיוראס ואולאס.

סדרת מוצרי טיפוח השיער פיוראס PURAS נועדה על מנת לנקות את הקרקפת ואת השיער ביסודיות עד לרמת הטיהור, מתוך הנחת היסוד שטיפול מתחיל בניקיון יסודי, שמאפשר יכולת חדירת חומרים לשורש השערה ולהזנה שלה לכל אורכה ברכיבים האיכותיים ביותר - קראטין טהור וחומצה היאלורונית, כך שתחזור להיות בריאה, חזקה ומלאת חיוניות וברק.

בסדרת פיוראס ישנם ארבעה מוצרים: שמפו, מסכה, סרום ומסכה ללא שטיפה.

ארבעת המוצרים יחדיו מעבירים את השערה תהליך שיקום אינטנסיבי ומשלימים האחד את השני – החל משלב ניקיון השערה ועד לשלב הזנת השערה ושיקומה. 

סדרת עיצוב התלתלים אולאס OLAS נועדה לעיצוב שיער גלי ומתולתל ומוצרי הסדרה נותנים את המענה האולטימטיבי לעיצוב קל ונוח של תלתלים מושלמים, תוך הזנתם בחומרים האיכותיים ביותר – קרטין טהור וחומצה היאלורונית.

בסדרת אולאס ישנם שלושה מוצרים: קרם תלתלים, גלייז לפיסול תלתלים וכן קרם גלייז 20:80 לעיצוב תלתלים.

מוצרי המותג MIMAS אינם מכילים מלחים, ופראבנים ואינם נוסו על בעלי חיים. 

מוצרי המותג פותחו ע"י צוות מחקר מוביל ומיומן, בליווי מעצבי שיער מובילים בתחום וזאת על מנת לתת את המענה המיטבי לצרכי השיער השונים, החל משלב רקיחת הפורמולה ועד לשלב המגע עם שיערך, התוצאה המתקבלת ושימור שלה לטווח הארוך.