מדיניות החלפות והחזרות

 מדיניות החברה בנוגע להחלפת / החזרת מוצרים:

  1. לקוחה המעוניינת בהחלפת/ החזרת מוצרים שהוזמנו, תמסור לחברה הודעה בתוך 14 ימים מיום קבלת ההזמנה או החשבונית- לפי המאוחר מביניהם.
  2. הודעה כאמור תימסר לחברה באחת הדרכים הבאות: בטלפון (03-5055044), במייל (info@mimas.co.il), בדואר רשום או בעל פה במשכננו ברחוב כורזין 1 גבעתיים או בפנייה מתוך אתר החברה - ותיכנס לתוקפה מרגע הודעת הביטול.
  3. במידה ולקוחה קיבלה מוצר פגום או שסופק לה מוצר שגוי, החברה תספק לה מוצר חדש ותאסוף ממנה את המוצר השגוי/ הפגום. לחילופין, החברה תאסוף מהלקוחה את המוצר ותבצע החזר כספי כנגד המוצר - אם אינו זמין במלאי. ייתכן כי החברה תבצע זיכוי יחסי עבור מוצר שנמצא פגום.
  4. זיכוי כאמור יבוצע בתוך 14 ימים מקבלת הודעת הלקוחה. הזיכוי יתבצע באותו אופן בו בוצע התשלום. לאחר ביצוע הזיכוי כאמור, תישלח ללקוחה אסמכתא לדואר האלקטרוני.
  5. באם הטעות מקורה בלקוחה בעת ביצוע ההזמנה ובעקבות כך קיבלה מוצר שגוי, הלקוחה תישא בעלות דמי המשלוח על מנת לבצע החלפת מוצר. דמי המשלוח יעמדו על סך 25 ש"ח. כמו כן, ניתן לבטל הזמנה אם לא נעשה במוצרים שימוש והם באריזתם המקורית וזאת בעלות 25 ש"ח עבור דמי המשלוח.
  6. בנוסף, ייתכן פער בין עלות המוצר המקורי שנרכש, לבין המוצר אותו הלקוחה מעוניינת להחליף. במידה ומחיר המוצר החדש יקר יותר- הלקוחה תישא בהפרש. במידה ומחיר המוצר החדש זול יותר- החברה תזכה עבור ההפרש. 
  7. ניתן לבצע החזרה/ החלפת מוצרים עד 14 ימים מקבלת החבילה כאשר לא נעשה בהם שימוש והם באריזתם המקורית.
  8. החברה רשאית לדרוש הוכחה כגון צילום המוצר בכדי להיווכח שלא נעשה במוצר שימוש. 
  9. מטעמי נוחות בלבד, מדיניות ההחלפות וההחזרות מנוסחת בלשון נקבה אך מתייחסת גם לזכר וכל האמור בלשון יחיד, מתייחס גם לרבים ולהיפך.  

רוצה הבהרה נוספת? התעוררה בעיה? יש לך שאלה?
אנחנו כאן בשבילך! חייגי : 03-5055044, או שלחי אלינו מייל ונשמח לסייע.

שעות פעילות מחלקת שירות הלקוחות:

ימים א-ה (לא כולל חג וערבי חג) בין השעות 09:00 - 16:30

יום ו’ בין השעות 09:00 – 12:00